Ohnivé kuře - prima seriál plný receptů

Teletext ČT1

Máte v ruce ovladač, na kterém baterky už sotva fungují a snažíte se na vaší televizi dostat k nějaké důležité informaci prostřednictvím teletextu? Zkuste ovladač odložit, usadit se do křesla a na obrazovce vašeho počítače vyhledat to, co chcete. To vám umožní Teletext čt1.

Prvního dne roku 1993 vznikla Česká televize. A s tím vznikl i program ČT 1, který je divákům k dispozici dodnes a patří mezi hlavní televizní programy. A co by to bylo za televizi, kdyby svým divákům nenabídla teletext. Pokud máte třeba starší televizi nebo se vám u něj jen nechce klikat, zkuste si jej projet na internetu, kde jej najdete také.

Teletext prvního kanálu české televize na internetu vypadá úplně stejně jako na obrazovkách vaší telky. Do okýnka si napíšete číslo stránky, jakou zrovna hledáte a ihned budete přesměrováni k vašemu cíli. Buďte si jisti, že se k němu dostanete hodně rychle. Pak už se můžete šipkami posouvat mezi stránkami či jednotlivými podstránkami.

Co je hlavním obsahem čt1? Samozřejmě, že zpravodajství. A to jak z domova, tak ze světa. Dozvíte se zde vše, co se zrovna děje. Podíváte se také do světa sportu, čekají vás aktuální výsledky zápasů, zjistíte si, jaké bude počasí, kultura, oblast financí, zájmů či se můžete podívat, co v televizi právě běží a na co se můžete těšit.

Teletext ČT1 Online