Ohnivé kuře - prima seriál plný receptů

Teletext STV

My máme ČT, Slováci STV. Řeč je pochopitelně o televizích, o televizních stanicích, které ve svých zemích píšou už dlouhou historii. Od vzniku Slovenské republiky, tedy od 1. ledna 1993 u našich východních sousedů má velkou tradici Slovenská televízia – STV.

A tak, jak se televizi s širokou a bohatou historií, ale i s velkou přítomností, sluší a patří, nabízí svým divákům STV teletext na úrovni. Najdete zde úplně všechno, co budete hledat. Dostanete se ke všemu z jakékoliv oblasti.

Uvidíte, jak vám teletext stv sk usnadní práci, kterou vám navíc určitě zpříjemní. V úvodu si jen musíte uvědomit, jaký teletext STV vlastně hledáte. Jednotka, Dvojka i Trojka, každá stanice nabízí svůj teletext. A každý přináší to, co s daným programem souvisí.

Zprávy, sport, počasí, televizní program, to jsou hlavní body každého teletext STV. Každý pak nabízí to své, tu svou specialitu. Pomocí čísel stránek už se k hledané informaci snadno dostanete. A pomocí nejrůznějších reklam a lákadel si zde můžete užít i legraci.

Teletext STV